Champagne Henriot – exportní ředitel Cyrille Harmel v ČR

Champagne Henriot je v současné době ,,vlajkovou lodí“ portfolia společnosti teVc (terrois et Vignerons de champagne), která obhospodařuje v oblasti champagne kolem 3000 hektarů a vlastní 80 značek šampaňského.

přijměte pozvání na exkluzivní degustaci champagne henriot, kterou Vás provede osobně exportní ředitel společnosti Cyrille Harmel. představí vám celý průřez portfoliem vín champagne henriot. rozhodně je se na co těšit – vedle osvědčených klasik jako je Brut Souverain, Rosé či Blanc de Blancs budete mít možnost ochutnat i několik ročníkových lahví a limitované edice.

Vrcholem degustace bude cuve 38 – unikátní víno, které stvořil Joseph henriot, představitel 7. generace rodu henriotů, na počest zakladatelky domu apolline henriot a je oslavou savoir-faire champagne henriot, které spočívá v umění promyšleného scelování neboli asambláže. Cuve 38 je takzvaná perpetuální rezerva z nejlepších vinic pro chardonnay v côte de blancs od roku 1990. Lahvuje se v omezených edicích výhradně do speciálních lahví magnum.

Degustovaná vína:

  • Henriot Brut Souverain
  • Henriot Blanc de Blancs
  • Henriot Millésime 2014

Rezervace:

Tel.: 728 563 948
E-mail: info@advivum.cz

26.9.2023