Vypadá a působí jako ruční práce! Tato kolekce skla je ve skutečnosti vyráběna strojově za použití nejmodernějších technologií.
Spojení preciznosti a elegance, ale také krásy a funkčnosti. To je řada sklenic Veloce Riedel. Dokonalost strojního zpracování Vás překvapí a nadchne. Sklenice Veloce vypadají a působí jako ruční práce, a to i přesto, že je tato kolekce sklenic ve skutečnosti vyráběna strojově za použití nové, špičkové, technologie.
Sklenice na víno Riedel jsou vyvinuty v různých tvarech a velikostech pro konkrétní odrůdy hroznů. Vyspělá strojní výroba řady Veloce zaručuje precizní design skla, a to v souladu s příslušnou odrůdou vína.
Kolekce Riedel Veloce je působivá svým vývojem založeným na nejmodernější technologii. Sklenice jsou vyšší než kolekce Riedel Extreme, ale mají tenčí stopku a jemnější linky. Speciálně vyvinutý stroj v továrně Riedel ve Weidenu nám umožňuje vyrábět stopky, které se vyrovnají těm, které ručně vyrobil mistr sklář. Základna o průměru 100 mm je novým standardem pro velké sklenice a je maximem, které lze strojově vyrobit. Hmotnost sklenic kolekce Riedel Veloce je pozoruhodná a oproti kolekci Extreme byla výrazně snížena. Snoubí se zde dokonalá rovnováha a pocit, který připomíná ručně vyráběné sklenice.
Maximilian Riedel zvolil pro tuto kolekci italský název „Veloce“, což znamená „rychlý“,  a to s odkazem na moderní strojní technologii, která umožňuje vyrobit sklenice rychle, ve velkém množství, ovšem v té nejvyšší kvalitě.
Kolekce RIEDEL Veloce je perfektní pro znalce vína. Jedná se o moderní sklenice s působivou vyvážeností. lehkostí a atraktivní cenou.
Stejně jako všechny sklenice Riedel, i Riedel Veloce nám ukazuje víno v celé jeho kráse! 

Veloce Pinot Noir/Nebbiolo á 2ks

Veloce Pinot Noir/Nebbiolo á 2ks

Veloce Riesling á 2ks

Veloce Riesling á 2ks

Veloce Champagne á 2ks

Veloce Champagne á 2ks

Veloce Rosé á 2ks

Veloce Rosé á 2ks

Veloce Sauvignon Blanc á 2ks

Veloce Sauvignon Blanc á 2ks

Veloce Chardonnay á 2ks

Veloce Chardonnay á 2ks

Veloce Tasting Set (6330/0,07,15,97)

Veloce Tasting Set (6330/0,07,15,97)

Veloce Tasting Set (6330/0,07,33,97)

Veloce Tasting Set (6330/0,07,33,97)

Veloce Cabernet/Merlot á 2ks

Veloce Cabernet/Merlot á 2ks

Veloce Syrah/Shiraz á 2ks

Veloce Syrah/Shiraz á 2ks

Zkušenost s rozdílným vnímáním vína v odlišných sklenicích je prakticky nepřenosná. Dokud si to sami nevyzkoušíte, nebudete tomu pravděpodobně věřit. Společnost Advivum, jako partner společnosti Riedel v České republice, Vám tuhle možnost nabízí. Není tomu jinak ani v případě kolekce Riedel VELOCE. Ve Advivum Winebaru se budete moci již 3.5. pod taktovkou Riedel Glass experta Jana Ustohala přesvědčit, jak je správná sklenice na víno pro zážitek z vína důležitá. Rezervujte si své místo na Riedel Glas tasting Veloce.