Glass tasting se stává čím dál více populární záležitostí, protože jakmile jednou ochutnáte víno z té správné sklenice a zjistíte, že váš chuťový zážitek se může posunout o level dál, již nebudete chtít jinak. Spojení preciznosti a elegance. Spojení krásy a funkčnosti. Dokonalost strojního zpracování sklenic VELOCE Vás překvapí a nadchne.
Řada sklenic Riedel Veloce ypadá a působí jako ruční práce. Tato kolekce skla je ve skutečnosti vyráběna strojově za použití nejmodernějších technologií. Více o této sérii se můžete dočíst v jednom z našich článků, tentokrát právě na téma Veloce Riedel Glass.
A která vína jste mohli pod taktovkou Jana Ustohala ochutnat?

Attitude Sauvignon Blanc 2021 0,75 l

Attitude Sauvignon Blanc 2021 0,75 l

 

La Croix Chardonnay, Pays d’Oc 2017 0,75 l

La Croix Chardonnay, Pays d'Oc 2017 0,75 l

 

Château Tour de Mirambeau Réserve Bordeaux Rouge 2019 0,75 l

Château Tour de Mirambeau Réserve Bordeaux Rouge 2019 0,75 l

 

Rádi byste se zúčastnili některé z našich degustací? Vedle burgundských vesnic vám na pravidelných akcích v našem winebaru nabízíme i cyklus Vinné snoubení, kde vás vhodným párováním s jídlem provede sommelier Jakub Přibyl. Sledujte náš kalendář a přijďte si užít neobyčejný večer plný prvotřídního vína. Toužíte po obměně svého domácího arsenálu vinného skla? Ambassador značky Riedel, Jan Ustohal, pořádá pravidelné Glass tastingy, kde vám poradí, jak si užít víno z té správné sklenice.